Olej ve spreji + Zdarma kvetoucí čaj

Olej ve spreji + 1ks kvetoucí ovocný čaj Zdarma...

Více detailů

Sleva!
129,00 Kč

155,00 Kč

5001

Dostupnost: Oleje ve spreji jsou skladem. Doba dodání - dle dodacích podmínek.

Olej ve spreji + 1ks kvetoucí ovocný čaj Zdarma... dle Vašeho výběru

(při objednávce do poznámky vepište čaj, o který máte zájem...)

 

Čím je EASY COOK vyjímečný?

Geniální věci jsou obvykle jednoduché. Vysoce kvalitní čistý slunečnicový olej je uchován v obalu pod silným tlakem. Ideálně navržený rozprašovač dokáže z oleje vytvořit téměř kouř. Olej se tak rovnoměrně nanese na celou plochu. Díky mikroskopické vrstvě se nepřepálí a vytvoří trvalý film, zabraňující přichycení. Olej neobsahuje žádné konzervační látky, barviva ani emulgátory.

Pečení

EASY COOK nahrazuje tradiční vymazávání plechů a forem. Jednoduše ho nastříkejte do formy před jejím naplněním místo tradičního vymazání a vaší pochoutku se podaří skvěle vyklopit. Nic se nepřipeče, navíc plech lehce umyjete.

Grilování

EASY COOK je skvěle ověřený pomocník i při grilování. Můžete jej použít jak na plát tak i na jehlice a všechny ostatní součásti vašeho grilu. Až dogrilujete, vše se vám bude čistit mnohem snadněji.

Vaření

Přichytí-li se vám občas mléko nebo puding stačí vystříkat nádobu EASY COOKem před jeho použitím. Již nikdy se Vám nepřichytí.

Smažení

Nanesete-li EASY COOK na pánev ještě před smažením, silně zapečená místa vám již nebudou způsobovat vrásky. EASY COOK vám umožní smažit na obyčejné pánvi jako na nejdražším nádobí.

Cenová výhohodnost

EASY COOK není jen zdravý, ale i levný!

Při vymazání pečící nádoby se běžně spotřebuje cca 20g másla.

EASY COOK na stejnou nádobu nastříká pouhé 3g slunečnicového oleje. Celý obsah spreje tak vydrží na cca 600 - 700 dávek. Nahradí tak až 48 kostek 250g másla! Jistě uznáte, že je to významná finanční úspora.  Navíc je jídlo zdravé, ruce čisté a nádobu po pečení lehce umyjete.

 

Výživové hodnoty při množství 100g

Energie - 3285KJ

Cholesterol - žádný

Sodík - žádný

 

Obsah: 300ml

 

Zdrama k zakoupenému oleji ve spreji dostanete kvetoucí čaj !!!

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Only registered users can post a new comment.