MISTR PEKAŘ - slunečnicový olej ve spreji

MISTR PEKAŘ - slunečnicový olej ve spreji...

Více detailů

Sleva!
125,00 Kč

145,00 Kč

OM2013

Dostupnost: Oleje ve spreji jsou skladem. Doba dodání - dle dodacích podmínek.

MISTR PEKAŘ - slunečnicový olej ve spreji

Čím je Mistr pekař (EASY COOK) vyjímečný?

Geniální věci jsou obvykle jednoduché. Vysoce kvalitní čistý slunečnicový olej je uchován v obalu pod silným tlakem. Ideálně navržený rozprašovač dokáže z oleje vytvořit téměř kouř. Olej se tak rovnoměrně nanese na celou plochu. Díky mikroskopické vrstvě se nepřepálí a vytvoří trvalý film, zabraňující přichycení. Olej neobsahuje žádné konzervační látky, barviva ani emulgátory.

Pečení

Mistr Pekař nahrazuje tradiční vymazávání plechů a forem. Jednoduše ho nastříkejte do formy před jejím naplněním místo tradičního vymazání a vaší pochoutku se podaří skvěle vyklopit. Nic se nepřipeče, navíc plech lehce umyjete.

Grilování

Mistr Pekař je skvěle ověřený pomocník i při grilování. Můžete jej použít jak na plát tak i na jehlice a všechny ostatní součásti vašeho grilu. Až dogrilujete, vše se vám bude čistit mnohem snadněji.

Vaření

Přichytí-li se vám občas mléko nebo puding stačí vystříkat nádobu EASY COOKem před jeho použitím. Již nikdy se Vám nepřichytí.

Smažení

Nanesete-li Mistr Pekař na pánev ještě před smažením, silně zapečená místa vám již nebudou způsobovat vrásky. Mistr Pekař vám umožní smažit na obyčejné pánvi jako na nejdražším nádobí.

Cenová výhohodnost

 

Mistr Pekař (EASY COOK) není jen zdravý, ale i levný!

Při vymazání pečící nádoby se běžně spotřebuje cca 20g másla.

Mistr Pekař na stejnou nádobu nastříká pouhé 3g slunečnicového oleje. Celý obsah spreje tak vydrží na cca 600 - 700 dávek. Nahradí tak až 48 kostek 250g másla! Jistě uznáte, že je to významná finanční úspora.  Navíc je jídlo zdravé, ruce čisté a nádobu po pečení lehce umyjete.

 

Výživové hodnoty při množství 100g

Energie - 3285KJ

Cholesterol - žádný

Sodík - žádný

 

Obsah: 300ml

 

Tip: Projdětě si také naše další výrobky v kategorii oleje ve spreji nebo slevy a ušetřete tak na poštovném !!!

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Only registered users can post a new comment.